NÁŠ PAMLSEK JE 100% PŘÍRODNÍ BEZ PŘIDANÝCH BARVIV, KONZERVANTŮ A CUKRŮ. CO LEPŠÍHO PEJSKOVI DÁT, NEŽ ČISTÝ PŘÍRODNÍ PAMLSEK BEZ JAKÝCHKOLIV PŘIDANÝCH LÁTEK. JEDNÁ SE O PAMLSKY VE SVÉ NEJPŘIROZENĚJŠÍ FORMĚ, KTERÁ JE PRO PSA PŘIROZENÁ A TUDÍŽ I VELMI DOBŘE STRAVITELNÁ. NAPOMÁHÁ VYROVNÁVAT HLADINU ŽALUDEČNÍCH ŠŤÁV A TAKÉ PODPORUJE PERISTALTIKU STŘEV.


U VŠECH NAŠICH PAMLSKŮ VÁM GARANTUJEME PŮVOD MASA, ZE KTERÉHO JE PAMLSEK VYROBEN. 100 % NAŠICH PAMLSKŮ JE Z ČESKÝCH SUROVIN A VYRÁBĚNÝCH V ČESKÉ REPUBLICE. TAKTÉŽ ŽÁDNÉ Z NAŠICH PAMLSKŮ NEOBSAHUJÍ GENETICKY MODIFIKOVANÉ ORGANISMY. JEDNÁ SE VŽDY O ZCELA PŘIROZENÉ A PŘÍRODNÍ SUROVINY.


S NAŠIMI PAMLSKY DOG SNAQ MÁTE VŽDY JISTOTU, JAKÝ ŽIVOČIŠNÝ PROTEIN SVÉMU MAZLÍČKOVI DÁVÁTE. PAMLSKY JSOU TAK VHODNÉ I PRO PEJSKY S ALERGIÍ NAPŘÍKLAD NA KUŘECÍ MASO A PODOBNĚ. VEPŘOVÉ JE VŽDY VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ JE VŽDY HOVĚZÍ!


PAMLSKY JSOU VHODNÉ PRO PSY S INTOLERANCÍ NA LEPEK, KTERÁ JE U NĚKTERÝCH PLEMEN ČÍM DÁL ČASTĚJŠÍ. S PROJEVY OD ZHORŠENÉ KVALITY SRSTI, AŽ PO ZÁSADNÍ ZAŽÍVACÍ PROBLÉMY. PAMLSKY NEOBSAHUJÍ ANI ŽÁDNÁ DALŠÍ JINÁ PLNIVA.


PŘÍRODNÍ PAMLSKY JSOU VHODNÝM ZPŮSOBEM JAK PŘEDEJÍT PROBLÉMŮM SE ZUBY. ŽVÝKÁNÍ PAMLSKŮ POSILUJE ŽVÝKACÍ SVALY PSA, ČISTÍ ZUBNÍ PLAK, MASÍRUJE DÁSNĚ A PŮSOBÍ PREVENTIVNĚ PROTI VZNIKU ZUBNÍHO KAMENE. DENTÁLNÍ PÉČE O CHRUP JE ZVLÁŠTĚ DŮLEŽITÁ U PSŮ, KTERÝM ČASTĚJI PODÁVÁME KONZERVY A DALŠÍ MOKRÉ KRMIVO. ČIŠTĚNÍ ZUBŮ ZA POMOCI PAMLSKŮ JE PRO PSA VELMI PŘIROZENÉ A PRO VÁS VELMI POHODLNÉ. NEMUSÍTE TAK ŘEŠIT ČIŠTĚNÍ ZUBŮ KARTÁČKEM, PŘÍPADNĚ VETERINÁRNÍM ODSTRAŇOVÁNÍM ZUBNÍHO KAMENE.


NA EKOLOGII NÁM ZÁLEŽÍ, PROTO JSME VYTVOŘILI BALENÍ, KTERÉ JE 100% RECYKLOVATELNÉ. NENÍ PLAST JAKO PLAST. NE KAŽDÝ PLAST JE PLNĚ RECYKLOVATELNÝ, ALE OBSAHUJE SLOŽKY, KTERÉ RECYKLACÍ NEPROJDOU, NĚKDY I 40 % HMOTNOSTI OBALU. MY JSME UDĚLALI PRVNÍ KROK PRO ZDRAVĚJŠÍ PLANETU. NA VÁS UŽ JE UDĚLAT TEN DRUHÝ, KTERÝM JE VYHOZENÍ OBALU DO TŘÍDĚNÉHO ODPADU. VĚŘÍME, ŽE SPOLEČNĚ DOKÁŽEME ZAMEZIT ZBYTEČNÉMU PLÝTVÁNÍ.


V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ MÁ PAMLSEK JEŠTĚ DALŠÍ ZÁSADNÍ ÚLOHU, A TOU JE PEJSKOVI UDĚLAT ZKRÁTKA RADOST. BUĎTO JENOM TAK, NEBO TŘEBA V DOBĚ, KDY SE MU NEMŮŽEME VĚNOVAT A CHCEME HO ZABAVIT. NAPŘÍKLAD ODCHOD DO PRÁCE JE PRO NAŠE ČTYŘNOHÉ MAZLÍČKY ČASTO VELICE STRESUJÍCÍ. POKUD ALE DÁME PEJSKOVI PŘED ODCHODEM NAPŘÍKLAD VEPŘOVÉ UCHO, ZABAVÍME HO TAK NA DOBU, KDY BY PŘICHÁZEL NEJVĚTŠÍ STRES Z ODLOUČENÍ. TAKÉ MU TÍM NÁŠ ODCHOD SPOJÍME I S NĚČÍM POZITIVNÍM.

EKOLOGIE JE
U NÁS
NA PRVNÍM
MÍSTĚ

NA EKOLOGII NÁM ZÁLEŽÍ, PROTO JSME VYTVOŘILI BALENÍ, KTERÉ JE 100% RECYKLOVATELNÉ. NENÍ PLAST JAKO PLAST. NE KAŽDÝ PLAST JE PLNĚ RECYKLOVATELNÝ, ALE OBSAHUJE SLOŽKY, KTERÉ RECYKLACÍ NEPROJDOU, NĚKDY I 40 % HMOTNOSTI OBALU.

MY JSME UDĚLALI TEN PRVNÍ KROK PRO ZDRAVĚJŠÍ PLANETU. NA VÁS UŽ JE UDĚLAT TEN DRUHÝ KROK, KTERÝM JE VYHOZENÍ OBALU DO TŘÍDĚNÉHO ODPADU. VĚŘÍME, ŽE SPOLEČNĚ DOKÁŽEME ZAMEZIT ZBYTEČNÉMU PLÝTVÁNÍ.